Jdi na obsah Jdi na menu
 


Marek Milfajt

Jablonec nad Nisou

milfis@seznam.cz

icq: 480-125-040

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kakarici

(Michal, 15. 5. 2011 3:12)

Dobrý ráno,
Mám párek kakiriku samička má 6 let a sameček má 2roky vubec mě nechcou zahnízdi nevím už jak byj sem je v tom mohl potpořit nevíte něco o tom proč mě nechcou zahnízdit není třeba ta samička už stará.....Děkuji za odpoved...

Rostliny

(Petra, 27. 4. 2010 13:57)

Dobrý den!Mám kakariky rudočelého a nyní jsme mu udělali voliéru a chceme pořídit i samečka, aby nebyla sama.Mám ale problém.Ve voliéře mám dvě nevzhledná prkna, která bych chtěla zakrýt nějakou popínavkou, jen nevím kterou, abych papouškům neublížila.Tak jestli by mi mohl někdo nějakou poradit.moc děkuji za odpověď.

To je divné

(Tomáš, 3. 4. 2010 13:25)

Od té doby co jsem napsal komentař o kateřině nikdo se neozval :-|

Kateřina

(Tomáš, 31. 10. 2009 13:19)

Tenhle vzkaz je pro Kateřinu.O kakaricíchnení žádná kniha !!Tak že aspon neco o kakaricích je napsáno !! Mě nezáleží na to jak je to napsáno ,ale aspon že vím o kakaricích něco!!!A nad n sem nepsal háček protože na klavesnici nemám n s háčkem!Naschle!!:(

Kateřina

(Milfis, 3. 10. 2009 18:57)

To že neumím česky, vím, každý nemůže být dokonalý.. Jestli vám to vadí, tak si to nečtěte.. Jde mi o obsah, kdybych chtěl úžasný stránky, tak to nemám uděláno zde ale udělám normální stránky s doménou .cz
Zdravím..

čeština

(Kateřina, 3. 10. 2009 13:08)

Vaše čeština mi tedy příjde ohromná, když děláte webové stránky, děláte tím zároveň prezentaci, která by mohla trochu vypadat, zkuste pracovat se slovníkem při tvorbě webových stránek, určitě Vám to prospěje. Jinak se mi vaše stránky líbí.
Saluki, děkuji

Peter

(Milfis, 15. 8. 2009 18:17)

Skořicové straky se žlutym jsem viděl, jednoho jsem měl v práci.. Nevím jestli tam ještě jee.. Dám sem nějaký fotky.. ;)

drápky a úklid budky

(Katka, 4. 8. 2009 14:13)

zdravím, mám páreček kakariků, chovám je v kleci 120*120*60cm. Chtěla bych se zeptat,na úklid budky v době hnízdění...předpokládám, že si toto samička obstará sama, ale zajímá mě, jestli se zastříhávají drápky...třeba jako u andulek. díky email...3katka33@seznam.cz

straky

(Peter, 2. 8. 2009 11:55)

Chcel by som sa spýtať na straky. Videl som straky zelené so žltými plochami. Preto by som sa chcel spýtať, či ste videli škorocového so žltými plochami

Kakariki

(Martin, 18. 7. 2009 19:18)

Dobry den , nevyte cim by mohlo byt vypadavani peri u mich kakariku??, Sou na hlave temer holi!!

Broňa

(Milfis, 27. 4. 2009 13:58)

Dobrý den, pokud mají budku, tak počítám že kolem týdne by to mohlo být, přesně to teď nevím. Pokud nemají budku, tak se pářit budou, ale vajíčka nemusí snášet.

snášení vajíček

(Broňa, 27. 4. 2009 13:28)

Dobrý den,ráda bych se dozvěděla,kdy samička začne snášet první vajíčko.Moji Kakarici se už týden několikrát denně páří.

Díky za odpověď

Franta

(Milfis, 31. 3. 2009 22:21)

Dobrý den, například mě se páří i 5x za dopoledne. Až když jsem jim dal budku tak se zklidnili, protože samice je pořád uvnitř. Slyšel jsem o chovu jednoho samce se dvěma samicemi, ale osobní zkušenost s tím nemám. Jen by byl problém pokud by jste dal budky a samice by seděli na vejcích, nevím jestli by samec zvlád krmit 2 hnízda. Samice mezi sebou by se měli snášet, jen samci jsou agresivní. Pokud na samici není agresivní a samice mu dovolí se s ní pářit, tak můžete nechat jednu samici, já to tak mám taky a problémy nejsou, jako že by samice byla nějak vyčerpaná. Snad jsem pomohl, případně můžete psát i na mail.

pomůže druhá samice?

(Franta, 31. 3. 2009 20:01)

Zdravím,
mám malý problém-chovám pár kakarikiů červenočelých.Přes léto jsou na balkoně ve voliéře.V zimním období doma ve velké kleci.Momentálně obtěžuje samec samičku-chce se pářit,avšak ta o něj doposud nejeví zájem.Takže jí honí sem a tam a já mám obavu aby jí něco neudělal.Ustane to po spáření anebo by pomohla druhá samice? Pokud s tím máte zkušenosti tak se ještě zeptám-jak se snášejí samice mezi sebou?Děkuji za radu.

Dokrmený kakariki

(Milfis, 29. 1. 2009 18:41)

Taky mám teď v plánu si vzít mládě a dokrmit si ho, abych měl jednoho mazla.. Já sem koukal na videa na youtube a maximálně mě to natchlo.. Chtěl sem původně Amazoňana, ale od toho sem upustil kvůli x důvodům.. A když vim jaký jsou moji kakarici a nikdy sem je neochočoval a nic, tak dokrmenej musí bejt úžasnej... =)

rucne dokrmeny kakariki

(roman, 29. 1. 2009 17:45)

Zdravím pánové, rozhodl jsem vám do toho vstoupit, protoze uz nejakej ten patek mam rucne dokrmenyho kakarikiho a muzu rict, ze jsou super, protoze jsem mel uz pred tím nějaký papousky, ale kakariki...to je síla. Pokud je papousek rucne dokrmen ma to vyhody, qale takovýho chovat opravdu jednotlivě, protože se s nikým jiným nesnese. já tomu svýmu koupil kakaričí slečnu a nesetkalo se to s úspěchem a, ale samotnýmu je mu fajn...Jen potrebuje cloveka a to v míře opravdu přetlačné, ale každý zájem fakt vrátí...*r*

Zdenek

(Milfis, 15. 12. 2008 20:44)

Lepší by bylo ještě kdyby jste napsal mail nebo mě přímo na mail ať třeba nějak můžem komunikovat.. Jde o to jestli samec byl dokrmenej ručně nebo jestli je z budky. Četl jsem že se stává, pokud je papoušek ručně dokrmenej jako jedinec a pak je sám v kontaktu jen s lidma, tak si vlastně ani neuvědomuje že je papoušek a za svého druha či kamaráda bere už jen lidi. Nevím jestli je to tento případ. Taky nevím jestli opravdu máte samičku a samce, ale asi ano, po takové době by pro vás neměl být problém rozeznat pohlaví. Taky by jste mohl říct jak a v čem žijí, jestli pohromadě nebo ne a v jak velké kleci. Četl jsem, že aby se dva papoušci doma zkamarádili, tak dát klece opravdu blízko, aby byli furt spolu jen mezi nimi mříž a pak je spolu pouštěn a pozvolna přivikat a furt hlídat, aby si něco neudělali atd.. Snad jsem aspoň něco pomoh. Případně se ještě ozvěte na ten mail.. ;)

dotaz

(zdenek, 15. 12. 2008 19:09)

dík za konečně ,nějaké užitečné stranky o kakariky,koupil jsem dětem samečka kakariky,je to naprostý miláček rodiny,po roce je to asi 2 měsíce jsem koupil i samičku a ten máš kluk se jí asi bojí,stále před ní utíká,ona by se asi i pářila ,vydává takový vábivý zvuk a on nic,jak se k němu přiblíží už od ní pádí pryč,myslíš si že je to mormální nebo to chce čas.samička se mi zdá že hodně pelichá,kolem krku nemá skoro peří.co ty na to.
dík předem za radu.a za zajímavé stránky.